Peta i šesta etapa SCF 2011.

Noćno PH na srednje staze

Noćno PH, Varaždinske Toplice

Na petoj trci SCF-a, ujedno noćnom Prvenstvu Hrvatske na srednje staze, održanoj u petak 2. rujna 2011. nastupilo je sedmero članova OK Bjelovar. Hana i Petar osvojili su prva mjesta u Ž20 i M20, Robert je bio drugi u M35, Mladen treći u M45 dok je Antonija osvojila šesto mjesto u Ž21A.
Pored nove karte i samog po sebi izazovnog noćnog šumskog okružja, organizator je sve začinio naručenom kišom koja je počela pola sata prije starta i završila sa zadnjim ulascima u cilj. Ali ipak ... neke se stvari ne mogu kupiti novcem - za sve ostalo, tu je MasterCard.
Rezultate i prolazna vremena pogledajte na OrienteeringOnline stranicama.

 

OKB ekipa u novim dresovima

Kup utrka, Lužec

Šesta etapa SCF-a startala je u subotu na izletištu Lužec u blizini Novog Marofa. Deseteročlana postava OK Bjelovar na ovoj kup utrci na srednje staze osvojila je pet medalja. Robert je pobijedio u M35, Hana, Petar i Alida bili su drugi u Ž20, M20 i Ž45, a Željko je osvojio treće mjesto u M55.
Nakon proglašenja i dodjele medalja i priznanja za obje utrke uslijedio je dio programa u revijalnom tonu uz grah i osvježenje. Što drugo reći - nego čestitke organizatorima.
Rezultati i prolazna vremena objavljeni su na OrienteeringOnline stranicama, a fotografije pogledajte na Picasi.

 

Ažurirano Ponedjeljak, 05 Rujan 2011 15:55